Повернутися на головну сторінку

Юра наш спеціаліст із комунікацій з громадськістю Богуслава. Це невелике місто Київської області, в якому проживає приблизно 17 тисяч жителів. CLO співпрацює з громадою задля реалізації корисних соціальних проєктів. Юра робить це вже 3-й рік поспіль.

Розповідає, що дізнався про вакансію в Scatec випадково, але одразу захопився можливістю допомагати містянам. На початках було складно пояснити, що в Богуславі з’явиться бізнес, який замість формалізувати власні стосунки з громадянами, добровільно візьме на себе зобов’язання допомагати. Це було новинкою не тільки тут, але й загалом. До того ж філія компанії була зареєстрована в місті, а тому частина податків дотепер залишається в Богуславі.

Обрання соціальних проєктів відбувається поступово. Містяни завжди є експертами власних потреб та труднощів. Тож на початку року необхідно ґрунтовно поспілкуватися з міською владою про проблеми громади. Стейкхолдери, тобто відділи з певних питань, є дуже помічними на цьому етапі. Так разом із міським головою готуються чернетки проєктів, які поступово допрацьовуються. Натомість проводяться громадські слухання та підписується меморандум про співпрацю. Проєкти починають реалізовуватися.

Насамкінець Юра пояснює, що зараз бачить вплив від своєї роботи. Сміттєвоз, що прибирає і в нього на вулиці; рентген, що запрацював у лікарні та комп’ютери, на які не вщухає попит у будинку школяра. Це найбільше гріє, коли робота, яку ти робиш — має дійсну користь.