Повернутися на головну сторінку

Юрій наш Старший координатор із закупівель та логістики. Все, що стосується організації постачання вантажів різного класу, взаємодії з митними органами, проведення тендерів з закупівлі обладнання та інженерних послуг – це його компетентність. Має 14 років досвіду в міжнародній логістиці, закупівлях та освіту інженера з ремонту та експлуатації відновлювальних джерел енергії. Так Юрій вдало поєднує освіту, власний довід з роботою в компанії Scatec.

Працюючи з самого початку відкриття українського представництва компанії, більш ніж 3 роки, Юрій зазначає, що виклики були одразу. Від організації проєктно – вишукувальних робіт для дослідження майбутніх будівельних майданчиків СЕС, до імпортування перших партій обладнання для початку будівельно – монтажних робіт. Озирнувшись назад – масштаби виконаної роботи вражають. Це понад 2500 мультимодальних, автомобільних і авіа перевезень, це постійні комунікації з колегами, партнерами й постачальниками з різних куточків світу.

Бути в команді Scatec – це можливість брати участь у розвитку безпечної, сучасної енергетики та знайомити країну зі світовими трендами енергоефективності.