Повернутися на головну сторінку

Команда електриків уже 2 роки піклується про нашу сонячну станцію Богуслав, 54 МВт. Вона цілком складається з електриків дільниці. Сергій та Олександр приєдналися до Scatec на етапі запуску, а Ігор має цінний досвід ще з часів її будівництва.

Олександр пояснює, що вони сформували унікальну команду, в якій доповнюють один одного. Звісно, кожен зможе розібратися в будь-якій проблемі, що виникне на об’єкті. Проте, кожен має свою експертність у певному питанні. Сергій спеціаліст у різних системах, Ігор знає тонкощі електроніки сигналізації, а Олександр найбільш компетентний у високовольтних питаннях. Так можна покластися один на одного та оперативно розв’язувати будь-які труднощі.

Колеги нагадують, що їхня робота — це постійний розвиток та навчання. Сергій додає: одні кажуть, що електриками народжуються, інші, що стають, а, на його думку — вчаться. Цього вимагають нові технології та екзотичні проблеми, як то зайці, що гризуть кабелі. Ее перетворює будні на станції в цікаву роботу, адже потрібно бути зосередженим до деталей та кожного пункту технічної документації.

Вони додають, що зараз йдуть у ногу із сучасними технологіями. Попри це жаліються на маленьку бульбашку спеціалістів. Енергетика потребує «нової крові», яка залишилася б працювати в Україні та рухала б індустрію за собою. Зокрема, коли це стосується відновлюваних джерел енергії. Проєкти у цій сфері, в порівнянні з іншими способами, швидко запускаються, прості в керуванні та менше шкодять довкіллю. А чи не це зараз важливо?