Повернутися на головну сторінку

Павло забезпечує охорону праці в Scatec. Він займається цим із 2016 року та має багатий досвід з іншої сфери — нафтодобувної. Після неї Павло перейшов до нового для себе напряму — альтернативної енергетики та досі не жалкує.

Багатьом ця робота може здатися нудною, а для Павла це любов. Адже для нього дуже важливо, аби всі працівники почували себе безпечно та комфортно на роботі. Починається все з інструктажу, що має пояснити базові правила та сценарії поведінки. Розмова може відбуватися на станції з електриком, або в офісі з фінансистом. Тут необхідно наголосити, що безпека є відповідальністю самої людини. Вона є важливою насамперед для неї самої.

Також Павло дбає про спокійну роботу на станції: спецодяг, місце відпочинку та захисні засоби. Адже зручний у використанні одяг допомагає протягом багатьох годин відчувати себе менш втомленим. Задля цього Павло постійно тримає контакт із працівниками та збирає відгуки. Як було в цій парі? А якщо порівняти з попереднім? Яку футболку обирати: з комірцем, чи без? Так, одяг пізнається у практичному порівнянні та практичному користуванні. І навіть змінюється ставлення до інженера з праці, якого раніше могли боятися, а зараз радо зустрічають.

Мінімум порушень та максимум безпечно виконаних робіт є головним для Павла. Адже імідж нової та прогресивної компанії ґрунтується на високих стандартах. Подекуди цим досвідом потрібно ділитися із підрядниками: навчати відповідальності на практиці. Завдяки цьому, вдягнута каска захищає від удару ґрунтом та змінює ставлення до вимог. Тому безпечно виконана праця твоїми колегами – це достойний показник твоїх зусиль та успіх компанії в цілому.