Повернутися на головну сторінку

Ольга Бойчук працює в Scatec як CLO – community liaison officer. Вона є невід’ємним мостом між громадою на місцях та нашим офісом.

Упродовж останніх років Оля полегшує життя Кам’янської та Чигиринської спільнот, завдяки люблячій комунікації та корисним соціальним проєктам. Окрім цього також проводить курси англійської для школярів та команди.

Розповідає, що дуже вагалася та довго обдумувала ідею зміни стабільної роботи учителя на невідому посаду. Проте ризик того вартував. Виявилося, що це робота, яка змінює маленький світ навколо. Освітні проєкти допомагають просувати ідеї екології, турботи про природу та пояснюють чому не варто боятися зеленої енергетики.

Додає, що CLO необхідно жити в громаді, бачити потреби та бути долученим до спільного контексту. Лише так можна показати містянам, що бізнес — це не лише гаманець, а опора в скрутній ситуації. Оля тішиться, що поступово це ставлення змінилося від “ви нам повинні” на “ми вам вдячні”. Завдяки цьому вдається дослухатися до потреб громадян та намагатися їх задовольняти.

На питання джерела своєї мотивації, відповідає однозначно — діти. Саме тому курси англійської є її улюбленим проєктом. Через те, що за навчанням мові, ховається спостереження за тим, як учні дорослішають, стають більш впевненими і вчаться не боятися помилок. Важливо власним прикладом показати, що своїми силами можливо досягти чогось в житті. Адже це має велике значення в дитячому віці.

Оля планує об’єднати соціально-відповідальний бізнес в спільноту. Мова не лише про соціальний бюджет, на кшталт, Громадського бюджету, а про зміни кута зору. Підприємства можуть бути активними членами громади, саме тому Scatec мріє бути прикладом для інших компаній. Вона пояснює це так: гуртом й батька бити, або важливі проблеми вирішувати. Адже разом можна реалізувати значні соціальні проєкти.