Повернутися на головну сторінку

Олександр пояснює Senior Electrician як енергодиспетчер фотоелектростанції Кам’янка потужністю 32 МВт. Він забезпечує її безперебійну роботу та навчає персонал.

Починав свій шлях на етапі пуско – налагоджувальних робіт в січні 2020 року як електрик дільниці, а вже в травні продовжив його як майстер дільниці. Додає, що приєднався в слушний час, оскільки отримав неоціненні відомості про особливості встановленого обладнання.

Станція розташована у Черкаській області. Проживає енергодиспетчер за 50 кілометрів від неї. Кожного ранку приїжджає та прямує до невеликої адміністративної будівлі. Саме тут пан Олександр люб’язно провів для нас відео — екскурсію. Серверна та затишні кабінети, за якими працюють колеги, знаходяться поряд з надважливим місцем — кухнею. Тут за спільним столом, збираються усі колеги, під час традиційного обіду та чаю з кавою, усе по-сімейному.

Наш герой пояснює, що Кам’янка, 32 МВт знаходиться біля однойменного каньйону на місці колишнього цукрового заводу. Колись там було поле з бурячками, яке з часом перетворилося у сміттєзвалище. Зараз тут працює професійна команда, яка тримає руку на пульсі та постійно навчається, адже сфера відновлюваної енергетики вимагає вдосконалення.