Повернутися на головну сторінку

Офіс в Україні — колеги зі всього світу: історія Назара Машталера в Scatec

Ми давно хотіли розповісти вам про нашу команду і почнемо з нашого Project Finance Analyst — Nazar Mashtaler.

Його робота полягає в інвестиційному аналізі, а саме оцінці та прорахунку наших проєктів, теперішніх та майбутніх. Він допомагає компанії зрозуміти, які ідеї варті фінансової уваги, а які — ні. Проте є нюанс. Вже декілька місяців Назар працює з колегами зі всього світу. Так його проєктна команда може бути з Лондону, Осло або Дакки. Сам він описує це так:

Scatec на відміну від багатьох українських компаній має матричну структуру. Водночас наша команда дуже різна за географією. Центр технічного моніторингу з Африки, команда інженерів із Франції або Іспанії. Але всі ці люди одночасно працюють над спільним заданням.

Звичайно, це був великий виклик для моєї англійської, навіть на рівні Upper — Intermediate. Проте, ти одразу її підтягуєш та постійно поліпшуєш. Але різниця відчулася навіть більше в іншому аспекті — часові пояси. Тобі завжди буде з ким попрацювати! Тому робота в норвезькій компанії — це про те, як бути гнучким.

Ти ніколи не відчуваєш, що працюєш десь в стороні. Ти частина великої міжнародної компанії, оскільки віддалена робота це нова реальність. Команди можуть не бути прив’язані до однієї фізичної точки, але працювати разом.