Повернутися на головну сторінку

Володимир – наш внутрішній юрист, що опікується господарчою документацією та координацією правничих процесів. Його робота про нестандартні розв’язання різних проблем, що потребує своєрідного досвіду. І Володимир його має – він працює юристом-господарником понад 17 років.

Згадує як було цікаво працювати з командою Scatec на початку будівництва. Адже цей етап мав вибуховий характер, а тому важливо було мінімізовувати ризики, не зашкодивши термінам і якості спорудження. Для цього всі відділи об’єднуються, як бджілки, задля поступових та зважених дій. Роль юриста в цьому – підтримувати процеси, моделювати можливі негативні наслідки й своєчасно на них реагувати.

Зовні може здаватися, що його робота стосується вузьких питань, але як запевняє Володимир, це не так. Кожен процес має свої приховані труднощі, які пов’язані із фінансовими та комерційними наслідками. Саме турбота про бізнесові пріоритети та їхня цінність відрізняє внутрішнього юриста від зовнішнього.

Правничі питання в енергетичній компанії дуже рідко завершуються швидко. Частіше, вони вимагають від спеціаліста витримки та відповідальності, а від керівництва широкої довіри. Адже завдячуючи цьому Володимиру самостійно приймає рішення, розв’язує проблеми в умовах міжнародних вимог та українських реалій.