Андрій є інженером з охорони праці з 2009 року. Працював на Чорнобильській АЕС та брав участь у будівництві нового саркофагу. У Scatec Андрій уже 3 роки опікується безпекою на станціях «Богуслав», «Кам’янка» та «Чигирин». Наприклад, розробляє різні процедури: охорони, медицини тощо, згідно із міжнародними та українськими нормативними документами.
Робота Андрія – це про постійний рух, адже задач вдосталь. Зранку готуєш для сайт-менеджера матеріали тулбоксу – тематичного мітингу про безпечне водіння, обладнання або інші актуальні питання. Вдень приймаєш обладнання на станціях та перевіряєш різноманітні журнали, що стосуються всіх аспектів її функціонування. Перевіряєш дотримання карантинних обмежень або вірність заповненої документації. Ввечері зосереджуєш увагу на регулярних звітах, що покращують умови праці та роблять її безпечнішою. Через це інженер з охорони праці є спеціалістом широкого профілю: від тонкощів бухгалтерії до пожежної безпеки.
З усмішкою розповідає, що 7 разів проходив тренінг із домедичної допомоги й жодного разу не пожалкував. Адже його колеги мають неодмінно доїхати живими до дому. Навіть відвідав навчальний курс з електробезпеки в Кейптауні, Південно — Африканська республіка. Згадує, як під час серйозного інструктажу для підрядників мав пояснити, чому не можна працювати в шльопках. Вони опісля подякували, бо могли поранитися, якби не спецодяг. Тому передбачення та застереження небезпеки є головною навичкою Андрія. Для цього запровадили lockout / tagout систему для убезпечення працівників. Так називається малопоширений в Україні механізм блокування обладнання під ремонт, що має від 1 до 4 рівні захисту.
Так можемо зрозуміти, що ціль роботи Андрія — це нульовий ризик для здоров’я колег!