Повернутися на головну сторінку

Герой нашого сьогоднішнього допису починав свій шлях в Scatec як Site manager, а зараз працює як Plant manager на станції в Чигирині.

Андрій займається операційним обслуговуванням станції Чигирин на 55 МВт у Черкаській області, а тому його досвід може зацікавити вас:

  • Моя робота над проєктом почалася з перших днів його заснування. Ми розчищали майданчик, демонтували конструкції. Навіть знайшли сваю 1986 року, яка була частиною недобудованої Черкаської атомної станції. Мене тоді дуже зацікавила історія місця, на якому ми працювали — місто-привид Орбіта, потужне минуле Чорнобиля та гарні краєвиди навколо. Поєднуючи це з тим, що я 18 років до цього відпрацював в Чорнобильських проєктах, пов’язаних з ліквідацією аварії на ЧАЕС, то можна сказати, що робота в Scatec дозволила мені перейти від «атомного минулого» до «зеленого майбутнього» в сучасній енергетиці.
  • Для мене цей проєкт є унікальним, оскільки поєднує у собі декілька складників — безпосередньо сонячну станцію, лінії електропередач, підстанції «Грінтеко СЕС» та «Орбіта». І до всього цього я був долучений. Якщо тримати в голові те, що паралельно з нашим проєктом будувалися інші станції Scatec, я здобув неповторний досвід. Компанія створила умови для реалізації масштабного будівництва, під час якого я мав змогу обмінюватися думками з колегами, приєднатися до вирішення цікавих завдань та особливим чином допомогти Черкащині. Ми повністю оновили одну з підстанцій та фактично створили нову інфраструктуру, яку не чіпали з радянських часів. Одним словом — соціально-відповідальний бізнес!