Повернутися на головну сторінку

Посада старшої аналітикині з питань фінансово — економічної безпеки стала для Насті певним викликом. Особливо, коли починаєш працювати бухгалтеркою на аутсорсі для компанії, яка швидко зростає. А після цього приєднуєшся до штату Scatec в якому згодом стаєш Senior asset management analyst. Цей шлях почався у 2019 і швидко набрав обертів, а тому заслуговує на увагу.

Настя розповідає, що одразу зрозуміла – Scatec особливе місце. Праця з платежами та взаємодія з банками, поставили нові завдання, які подарували відчуття подолання труднощів. Необхідне навчання в Осло так само стимулювало здобувати нові знання вдень, а ввечері братися за основні обов’язки.

Такі виклики пов’язані зі складною фінансовою системою України, яка покликана забезпечити прозорість та підзвітність бізнесу. Тому, якщо в інших країнах готують один документ, то у нас одразу три. Звичайно, це все ускладнює. Попри це український офіс зміг пристосуватися та здобути цінний досвід для себе.

Цього б не трапилося, зазначає Настя, якби не команда. Дружний колектив, що готовий допомогти в неробочий час та завжди підтримати — це надійна опора. Фінансовий департамент такий легкий на підйом, що навіть тімбілдінги проводить одразу в горах. Проте, COVID-19 змінив характер подій, але не клімат. Живе спілкування змінилося на дзвінки, а офіс на домашній стіл. Зараз ці потреби вже трохи втамовані, тож рухаємося далі!