Повернутися на головну сторінку

Про компанію

Норвезька компанія Scatec є провідним виробником та постачальником відновлюваної енергії по всьому світу. Чиста енергія - це безсумнівно вагома складова економічного зростання, тож ми прагнемо зробити її більш доступною для ринків, що розвиваються. 


“Лідер у відновлюваній енергетиці”

 

Scatec є провідним виробником відновлюваної енергії і постачає її по всьому світі. Scatec розробляє, будує, володіє та експлуатує сонячні, вітрові та гідроелектростанції та системи зберігання енергії в 23 країнах.

Свій шлях в Україні Scatec розпочала у 2017 році. Наші сонячні електростанції розташовані в Київській, Черкаській та Миколаївській областях. Завдяки загальній потужності у 336 МВт, вони вже забезпечують електроенергією 157 тисяч домогосподарств.

Наша місія полягає у забезпеченні конкурентоспроможної та стійкої відновлюваної енергії у всьому світі, захисті навколишнього середовища та покращенні якості життя за допомогою інноваційної інтеграції надійних технологій.

Також ми визначили чотири основні корпоративні цінності, які визначають нашу культуру та допомагають керувати нашою бізнес діяльністю:

  • Передбачуваність
  • Результатоорієнтованість
  • Зміни на краще
  • Спільна праця