Повернутися на головну сторінку

Роль сталого розвитку

Сталий розвиток є невід'ємною частиною нашої компанії, його принципи глибоко інтегровані у всі бізнес-підрозділи, включаючи розробку проєктів, їх реалізацію, управління активами та операційну діяльність.

“Зв'язок між екологічною, соціальною, управлінською сталістю (ESG) та фінансами стає дедалі міцнішим”

Сталий розвиток є невід’ємною частиною нашої компанії, його принципи глибоко інтегровані у всі бізнес-підрозділи, включаючи розробку проєктів, їх реалізацію, управління активами та операційну діяльність. Конкретні теми сталого розвитку на яких ми зосереджуємо власні сили – це охорона здоров’я, безпека, та навколишнє середовище (HSSE), корупція, закупівлі, екологічні та соціальні наслідки.

Scatec опирається на такі три основні стовпи сталого розвитку: управління екологічним та соціальним впливом, довіра до ділових  партнерів та сприяння створенню локальних цінностей.

Вода

Вода є дефіцитним ресурсом у багатьох сферах, а тому важливим аспектом нашого екологічного менеджменту. Для нас основне використання води пов’язане з очищенням сонячних модулів. У різних місцях використовуються різні джерела води, включаючи підземні, а також питні води з комунальних водопровідних мереж. Кількість необхідної води залежить від рослинності, забруднення модулів, природного очищення внаслідок опадів та інших факторів. Ми досягаємо ефективності використання водних ресурсів шляхом уникнення непотрібних циклів миття та використання ефективних методів, таких як розпилення. Ми звітуємо про видобуток води за джерелами та обсягами для наших проєктів, розташованих у районах, що перебувають у не зовсім сприятливому водному становищі.

Біорізноманіття

Розвиток та будівництво потужностей з використання відновлюваних джерел енергії може мати ряд наслідків для навколишнього середовища. Сюди можуть входити деградація чи трансформаці середовищ існування, зменшення доступності ресурсів, що може негативно вплинути на біорізноманіття місцевості. Ми завжди вживаємо заходів, щодо пом’якшення цих наслідків, наприклда огородження територій, мінімальне освітлення та забезпечення вільного пересування (міграції) дрібних тварин шляхом підтримання міграційних коридорів під периметром огороджень.

Вівці в Богуславі

Scatec постійно знаходиться в пошуках нових ефективних рішень, які би сприяли сталому розвитку. Однією із нещодавніх наших ініціатив стало запровадження практики агровольтаїки, що є інноваційним підходом у агросфері, який дозволяє більш ефективно використовувати земельні ділянки, поєднуючи сонячну енергетику та фермерство. З цією метою на сонячну елетростанцію у Богуславі було завезено поголів‘я овець із 270-ти особин.

Аби дізнатися більше про цей проєкт перегляньте відео нижче.