Повернутися на головну сторінку

У Кам’янському ліцеї № 1 реалізовано один із проєктів, що заплановано на цей рік — кабінет для психоемоційного розвантаження. Це спеціальне приміщення для ефективного зняття емоційного перенапруження та відновлення працездатності. 

Практичний психолог закладу освіти матиме змогу застосовувати арт, пісочну та сенсорно-інтегративну терапію із дітьми з особливими освітніми потребами. Проте цим не вичерпується значення кабінету: кожен учасник освітнього процесу матиме змогу використовувати його для психоемоційного розвантаження. У ліцеї навчаються понад 800 учнів та працюють понад 70 працівників.

Метою Scatec було обладнати приміщення усім необхідним для роботи. Ролети затемнюють приміщення, а дзеркало з ефектом безкінечності, соляна лампа та водоспад по склу слугуватимуть релаксації. Для комфортного сидіння підібрано безкаркасний лежак та ортопедичні килимки. Основна робота буде здійснюватися засобами пісочниці Юнга з кінетичним піском та набору малювання в техніці Ебру, тобто на воді. На світлині ви можете побачити сухий басейн із підсвіткою та будинок трансформер, які також було встановлено у кабінеті.