Повернутися на головну сторінку
Сфери зеленої енергетики і охорони навколишнього середовища по суті своїй є партнерами, адже в кінцевому результаті ми переслідуємо одну мету – збереження нашої планети. Компанія Scatec приділяє особливу увагу цьому аспекту, ми розуміємо, що недостатньо не шкодити, потрібно також допомагати вирішувати вже існуючі проблеми і напевно найважливіше запобігати виникненню нових.
 
Ми підтримуємо хороші стосунки із Регіональним Ландшафтним Парком «Тилігульський» та маємо спільні соціальні проєкти, тож і цього разу вирішили підтримати ініціативу. Ми дуже відповідально ставимося до природи та її ресурсів і цілком погоджуємося, що такі особливо цінні місця як Тилігульський парк потребують особливого захисту, а люди, які хочуть проводити своє дозвілля там, мають поводитися відповідно.
 
Еко-спортивний захід «Місце сили – Тилігул» об’єднали ці два завдання: звернути увагу соціуму на існуючі проблеми у цінних природніх зонах та заоохотити їх збереження, а також популяризувати безечний зелений туризм. Невипадково для досягнення цієї мети було залучено молодих спортсменів із Миколаєва та Одеси, бо, як ми знаємо із досвіду наших соціальних проєктів, молодь – це рушійна сила і шанс на краще майбутнє усієї планети. Якщо правильні цінності будуть закладенні у світобаченні сучасного покоління, то можливо, одного дня нарешті не буде потреби захищати природу від людей.
 
У рамках заходу 8 серпня на узбережжі Тилігульського лиману було проведено спортивний турнір з боксу, еко-заплив, прибирання території парку, освітню лекцію, а також обговорення результатів. Ще одним партнером заходу стала юридична група LCF Law Group – лідер українського юридичного ринку у судовій практиці із більш ніж десятирічним досвідом, з якими компанія Scatec також мала успішну співпрацю щодо власних проєктів.